HAKKIMIZDA

 

 

Firmamız New World Polo Tekstil aynı vizyonu ile 30 yılı aşkın bir süredir tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir. Küresel moda markaları ağında Polo tişörtler,Hoodieler, Sweatshirtler tasarlama ve üretme konusunda mükemmelliğe sahibiz. New World Polo, İstanbul ' da bulunan yüksek kaliteli bir konfeksiyon üretim şirketidir.

Derin tecrübemiz, markamızın daha fazla çalışmasını etkiledi. Şirket, birinci sınıf Giyim ve Aksesuar tasarımı, üretimi, pazarlanması ve dağıtımı konusunda küresel bir marka yarattı.

 

NWP markamız kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümektedir. Polo sporundan doğan markamız, bu spordan ve koleksiyonlarına sunduğu yaşam tarzından ilham alıyor.

 

İşte Markamızı ve ürünlerimizi sattığımız ülkelerin örneklerinden bazıları: Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, İtalya, ABD, İsrail vb.

 

Hızla büyüyen spor giyimde toptan satışı ile Türkiye'nin bir çok bölgesinde yer alan New World Polo, bugün perakende kullanıcıları için hizmeti tek tıkla kapılarına getirmektedir.Toptan giyim de Türkiye sınırlarını da aşarak bugün özellikle Ortadoğu'nun kalbinde yer almayı, aranılan marka olmayı başarmıştır. Avrupa ve Amerika kıtaları da bunu takip etmektedir.Toptan satışta ki hızını, sizler ile buluşturmak üzere kurulan ve hızlıca yayılan internet ağında spor giyimde bir numara olma yolunda ilerlemektedir.

Çok yakın zamanda Türkiye dışında,yurtdışı içinde perakende olarak yayına ve satışa açılacaktır. Uygun fiyat politikası, hiç değişmeyen kumaş kalitesi, geniş ürün yelpazesi ile 24 saat içinde kargo çıkışı ile Türkiye'nin her bölgesine satışlarımız devam etmektedir.


İnsanlar çoğu zaman iş hayatının gereği olan klasik giyim tarzının aksine rahat giyim tarzı diyebileceğimiz spor giyim tarzını severler.

Dolayısı ile günlük hayatta spor giyimi benimseyerek bu tür rahat ürünler tercih ederler. Günlük hayatta giy çık dediğimiz kot üstü sweatshirt , t-shirt gibi kıyafetlerin yanında spor aktiviteleri için de spor giyim ürünleri kullanılır ki spor hareketleri daha kolay yapılsın ve daha rahat edilsin. Firmamız spor ürünlerin üretiminde birinci kalite ter tutmayan, hava akımı sağlayan, ve organik  kumaşlar tercih eder.

 

NEW WORLD POLO

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR