İADE VE DEĞİŞİM BİLGİLERİ

Aldığım ürünlerin iade ve değişimini nasıl yapabilirim?

Satın almış olduğunuz ürününüz için, iade ve değişim koşulları çerçevesinde, 1 ay süreyle iade ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz.

 

Ürün İade Şartları

Amacımız sizi en iyi şekilde memnun etmek. İşte bu nedenle satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanındayız. Hem Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat hem de New World Polo Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Müşteri Memnuniyeti Sistemi'ne göre herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden vazgeçebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmek için [email protected] adresine sipariş numaranızı ve iptal isteğinizi belirten bir mail yollamanız ya da panel üzerinden iade isteği oluşurmanız yeterlidir. İptal için gerekli işlemler e-postanız, ve/veya ulaştığı anda başlatılacaktır.

 

İade ve Değişim Şartları

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu kapsamında satın almış olduğunuz ürünleri koşulsuz 14 gün içerisinde Cayma hakkınızı kullanarak iade yada değişim yapabilirsiniz. 

İade işlemlerinde ürün faturası mutlaka ibraz edilmelidir. Aksi takdirde iadesi yapılmamaktadır.

Değişim işlemlerinde faturada yer alan iade/değişim formunun doldurulması gerekmektedir.

İade/değişim işlemleriniz için tarafımıza göndermiş olduğunuz paketinizde talebinizle ilgili herhangi bir bilgi bulunmaması durumunda ilgili sipariş iade işlemine tabi olacaktır.

Ürün iade işlemlerinde ürünlerinizi;

*Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak, New World Polo hesap koduyla,

Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderim ücretlerinin ise müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir.

İade işlemleri yalnızca yukarıda belirtildiği şekilde kargo ile yapılabilmektedir. İade işlemlerinde hediye çeki tutarı düşülüp kalan tutar iade edilmektedir.

İç giyim ürünlerinde hijyenik koşullar nedeniyle iade işlemi yapılamamaktadır.

 

İade Şartları

Ürün ambalajı açılmış olsa da ambalaj içinden çıkan tüm aparatlar (poşet, iğne, bilgi kartı,etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir. Ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olarak tarafımıza geri gönderilmelidir. Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, üzerinde leke, yırtık, kırık vs. hasar olmamalıdır. İç giyim ürünlerinde hijyen nedeniyle iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır.

 

Ürün İade Adresimiz

New World Polo Depo İade Adresi: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Yıldırım Sokak No:17/3 Güngören/İstanbul

Lütfen Unutmayın...

New World Polo'dan almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizde, almış olduğunuz ürünü ürünün faturası ile birlikte yukarıdaki adresimize göndermeniz gerekmektedir.

 

İadesi Kabul Edilemeyen Ürünler

Yukarıdaki ürünler için tanımlanan şartlara uygun olmayan ürünler değişim ve iade yapılamamaktadır.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün New World Polo'a ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade taleplerinizi tam ve eksiksiz yaptığınız taktirde ilgili bilgiler bankanıza aktarılır ve maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından ödeme yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. (Bu süreçte yönetimimizin herhangi bir etkisi yoktur.)

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 10 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise [email protected] adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR